TESLA ENERGY GROUP

Štruktúra skupiny

Zameriava sa na vývoj, servis a komercializáciu batériových úložísk, prioritne pre priemysel a firmy, ale poskytuje aj riešenia pre domácnosti. Zároveň sú v tejto skupine spoločnosti venujúce sa výstavbe fotovolických elektrární a riešení, ako aj vývoju nových produktov. Zásadnou pridanou hodnotou je vlastný systém určený pre efektívne riadenie lokálnej výroby, spotreby a skladovania elektrickej energie.

Tesla Energy Group je globálna organizácia zložená z viacerých divízií a podnikov, ktoré spoločne pracujú na dosiahnutí našej vízie – vytváranie udržateľnej energetickej budúcnosti.

  1. Výskum a vývoj: Táto divízia je jadrom našej inovácie. Sústredí sa na vývoj nových technológií a riešení v oblasti obnoviteľnej energie.

  2. Výroba: Naše výrobné závody sú zodpovedné za výrobu našich produktov, od solárnych panelov po batérie pre domácnosti a podniky.

  3. Predaj a marketing: Tento tím pracuje na predaji našich produktov a služieb zákazníkom po celom svete.

  4. Inštalácia a servis: Táto divízia zabezpečuje profesionálnu inštaláciu a údržbu našich produktov.

  5. Podpora zákazníkov: Náš tím pre podporu zákazníkov je tu, aby pomohol zákazníkom so všetkými otázkami a problémami týkajúcimi sa našich produktov a služieb.

sk_SKSlovak
WordPress Cookie Plugin by Real Cookie Banner